Anasayfa Sohbet TRChat Chat TR Sohbet Sohbet Chat
...
Omegla TR

Rusya’nın en iyi ve en yaygın arkadaşlık popüler sitesi olan chatroulette sitesine alternatif olarak hizmet veren bay ve bayan arkadaşlık sitesi olan omegle tr siteleri olarak bugün sizlere omegla hakkında genel bir bilgiendirme yapcam.

Omeglaaslında Türk İnternet kullanıcılarımıza daha güzel yada kolay geldiği için Google arama motoruna omegla diye yazarak bu kelimeyi aramaktalar. Aslında doğru olan site omegle kelimesidir. Ana gercek site ise omegle.comsitesidir. Bu site chatroulettealternatifi Multi chat olarak sizlere hizmet veren bir eğlence ve çılgınlıkların yaşandığı web kameralı görüntülü bir arkadaşlık sitesidir.

Siteye giriş yapan kullanıcılar tamamen genel olarak yabancılardan oluşur. Yabancı ülkelerde daha çok İngiliz ve Alman Rusla’rın giriş yaptıkları omegle textsitesine  son zamanda Türk kullanıcıların da daha çok giriş yaptıkları bu siteler aslında +18 yaşından kücükler için Uygun değildir. Zaten siteye giriş yapınca karşınıza ilk önce bir uyarı gelmektedir. +18 Yaşından küçük iseniz bu sitenin sizler için Uygun olmadığını ve siteye girmemeniz acısından uyarılmaktadır. Dediğimiz gibi omegle tamamen olgun kişilerin kameralı Webcam karşısında çeşitli çılgılnık ve pozlarla diğer kişlere cam acan kullanıcıların komik görüntülerini görebilirsiniz.

omegla-trOmegle sitesine sizler de giriş yapmak aceba bu sitede neler mevcut olan bitenden haberdar olmak istiyorsanız omegle sitesinin resmi web sayfası olan omegle.com sitrsini Google arama motorunda tarayınız. Bulduğunuz ilk ana sayfadaki site resmi omegle sitesidir.

Bu site tamamen üyeliksiz ve üretsiz bir şekil de sizlere hizmet vermektedir. Omegle sitesine nasıl giriş yapacağınızı ve bu siteyi nasıl kullanmanız hakkında aşağıdaki uygulamarı takip ederek sizlerde kolay ve çabuk bir şekil de bu siteye giriş yapacaksınız.

Öncelikle İnternet Explorer arama motoruna omegle.com diye Google de yazarak karşınıza çıkan ilk sayfadaki birinci sıradaki siteye tıklamanız yeterli olacaktır. Kullanabileceğiniz diğer İnternet broşürlerinden sizlere tavsiye edebileçeğimiz en iyi ekran görünür ve çözümlük için Google Chrome ve Mozilla Firefox eklentilerini kurmanızı öneririz. Çünkü daha detaylı bir şekil de bu eklentiler sayesinde kolay ve güzel bir şekilde site içerisinde sörf yapabilirsiniz, canlı web Kamera da diğer kullanıcıları görebilirsiniz.

Omegle sitesine giriş yaptık sonra +18 Yaşından  küçükler için bu sitenin Uygun olmadığını sizlere bildirilmektedir. Sizler de 18 yaşından büyük iseniz sizlere iki türlü secenek sunmaktadır. Start a chat chat yapmaya hazırmısınız?, Burada hazır olduğunuzu hissediyorsanız hemen sizlere omegle text or yada omegle Videos yazılı ve Video kameralı görüntülü seceneklerini sizlere sunmaktadır. Tabiy yapancı İngilizce olan bu site gelişen Google Transalate sayesinde girmiş olduğunuz ülkenin dil tercihini secebiliyorsunuz.

Daha sonra yazılı yada sesli kameralı görüntülü bir şekil de sohbet etmek için bir adet mikrofon ve bunun yanında web cam kameranız olması gereklidir.

Daha sonra salonlara giriş yaparak karşınıza rastgele görüntüler gelmektedir. Burada kızlarla ve erkeklerle sizler de yabancı dil yada Türklerle Türkçe İngilizce bir şekil de konuşup arkadaş olabilirsiniz. Yabancı diliniz yoksa el kol hareketleri ile bir şekil de buradaki insanlar anlaşabiliyorlar.

Omegle sitesinde uygunsuz Kamera acan kişilerin camlarını engelliyebilir, site görevli yönetimne şikayet ettiğiniz taktirde bu kişilerin İp Numaraları yasaklanıp banlanılmaktadırlar. Uygunsuz görüntü açan kişiler kolay kolay omegle yada chatroulette tarzı sitelere giriş yapamıyorlar.

Şayet sizler de uygunsuz bir şekil de web Kamera açıp İp girişiniz banlanıp yasaklandıysa, hemen modeme reset atıp çerez web geçmişini silip ve tekrar Google Chrome kullanarak giriş yapabilirsiniz. Umarız Real de arayıpta bulamadığınız kız yada erkek arkadaşınızı omegle eğlence sitesinde bulacaksınız.

 

BİLGİLER
tarafından 08 Mayıs 2014 - 23:45 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ